kamuflaj mont


Yeni bir kamuflaj deseni Nuremburg'daki yaklaşan IWA OutdoorClassisc 2018 fuarında gösterilecek. Oldukça merak uyandırıcı görünüyor. Bu yeni kamuflaj Almanya'dan geliyor ve Matthias Bürgin tarafından geliştirildi.

Gördüğünüz gibi neredeyse hiçbir şey görünmüyor. Ancak birisi ortada saklanıyor
Confusion Camoflage'ın (CONCAMO) hikayesi: CONCAMO'nun geliştiricisi, 10 yıllık bir çocukken bile kamuflaj tasarladı. CONCAMO'nun temel fikri, Matthias Bürgin'in ilk üç boyutlu kamuflaj ağlarını 17 yaşında tasarladığı 1992'de doğdu. Özel askeri birlikle yaptığı hizmet sırasında kamuflaj desenleri ve etkileri hakkındaki bilgilerini derinleştirdi. Aktif hizmetinden sonra, onu bir hobi haline getirdi ve kentselden yüksek dağ desenine kadar çeşitli amaçlar için desenler tasarlamaya devam etti. Algılanan psikolojiyi tanıdıktan sonra atılım gerçekleşti. CONCAMO, bilinçaltını patentli özel bir desen düzenlemesi ile etkili bir kamuflaj modelidir.CONCAMO'yu vahşi doğaya bırakma zamanı. IWA 2018 fuarında, CONCAMO kamuflaj deseni Leo Köhler'in standında sunulacak ve Mayıs 2018'den itibaren CONCAMO satışa çıkarılacakYukarıda ortak kamuflaj modelleri ile karşılaştırma.
askermekani

Taktik Yaşam Bloğu

Taktik askeri malzemeler, silah tutkunları, askeri ve kolluk kuvvetleri için taktik yaşam haberleri, silah ve taktik ürün incelemeleri

Yorum Yaz:

0 Yorumlar: